KAMAN GÜNCEL

Kaman Cevizi satışları başladı

kaman-cevizi-satislari-basladi İnce kabuğu ve lezzeti ile dünyaca ünlü bir marka haline gelen Kaman Cevizimiz hasatla birlikte tezgahlarda yerini almaya başladı.

MYO’da Tehlike Çanları Çalıyor

myoda-tehlike-canlari-caliyor 4 yıllık UBYO’ya 16 kişi kayıt olurken, 2 yıllık MYO’ya ise sadece 180 kişi kayıt yaptırdı.

Meslek Lisesi Memleket Sorununu Olacak!

-meslek-lisesi-memleket-sorununu-olacak Kaman'daki 6 Meslek Lisesine Toplamda 69 Öğrenci Kayıt Yaptırdı.

Ceviz Festivali hazırlıkları başladı

ceviz-festivali-hazirliklari-basladi Bu sene 27. gerçekleştirilecek olan Ceviz Festivalinde Yusuf Güney, Ali Kınık ve sürpriz sanatçılar konser verecek.

Kaman Cayır Cayır Yanıyor

kaman-cayir-cayir-yaniyor Kaman İtfaiyesine Bu Bayramda Tatil Yoktu. Bir Haftada 107 Yangın İhbarına Gitti.

Belediye Bayram Tedbirlerine Başladı

belediye-bayram-tedbirlerine-basladi ÇEVREYİ KİRLETEN CEZA... TRAFİK TEDBİRLERİ ARTIRILDI...

Darıözü Göleti Kapalı Sistem Sulamaya Geçiyor

dariozu-goleti-kapali-sistem-sulamaya-geciyor Yeraltına 27 Kilometre Boru Döşenecek, Çalışma 8 Milyon Liraya Mal Olacak

8-8-8 Tarihinde 8 Çift Nikâh Masasına Oturdu

8-8-8-tarihinde-8-cift-nikh-masasina-oturdu Dünya evine özel bir tarihte girmek isteyen çiftler, 08.08.2018 tarihinde nikâh masasına oturarak mutluluğa ‘evet’ dedi. Kaman Belediyesi Evlenme Memurluğu, bu özel günde 8 çiftin nikâhını kıydı.

Savcılı Plajı Yeniden Cazibe Merkezi Oluyor

savcili-plaji-yeniden-cazibe-merkezi-oluyor Kaman ilçemize bağlı Savcılı Büyükoba Köyü sınırlarındaki Hirfanlı Baraj Gölü kıyısında bulunan Savcılı Plajı eski cazibesine yeniden kavuşmaya başladı.

Kaymakamlıktan İhtiyaç Sahibi Vatandaşa Ev

kaymakamliktan-ihtiyac-sahibi-vatandasa-ev Kaymakam Murat Girgin, Savcılı Bağbaşı Köyünde ikamet ettikleri evin yaşam koşullarına uygun olmayan aileye yardım eli uzattı.

Kaman’da 26 Genç Çiftçiye 30 Bin Lira Hibe Verilecek

kamanda-26-genc-ciftciye-30-bin-lira-hibe-verilecek Tarım ve Orman Bakanlığı’nın 2018 yılı Genç Çiftçi Destek Projesi kapsamında Kaman’dan 26 kişiye büyükbaş, küçükbaş, kanatlı hayvan, mantarcılık, arıcılık ve örtü altı sebze

TMO, Nohut Alımına Başladı

tmo-nohut-alimina-basladi Ziraat Odası Başkanı İbrahim Öncül: 27 Köyde Borçlar 1 Yıl Ertelendi.

Talu, “Doğalgaz’da Merkezi Sistem Tercih Edilmeli”

talu-dogalgazda-merkezi-sistem-tercih-edilmeli Belediye Başkanı Erhan Talu, Doğalgaz kullanımında bireysel mi, merkezi sistem mi kullanılmalı sorusuna cevap verdi. Doğalgaz’da ortak akıl toplu kullanımdan yana!

Boğulanları Kurtardı, Kendi Boğuldu

bogulanlari-kurtardi-kendi-boguldu Hirfanlı Baraj Gölüne botla açıldıktan sonra alabora olarak boğulma tehlikesi atlatan 5 kişiyi kurtarmaya çalışan vatandaşlardan 50 yaşındaki Levent Oral boğularak can verdi.

Bu Hastane Kaman’a Yakıştı

bu-hastane-kamana-yakisti Yapımı tamamlanan 75 yataklı Kaman Devlet Hastanesi, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ın katılımıyla 8 Haziran 2018 Cuma günü törenle açıldı.

Belediye mağduriyeti önlemek için sabaha kadar çalıştı Yolu Trafiğe Açtı

belediye-magduriyeti-onlemek-icin-sabaha-kadar-calisti-yolu-trafige-acti Kaman Belediyesi ekipleri esnaf mağdur olmasın diye sabaha kadar çalışarak, doğalgaz çalışması nedeniyle kapanan İstiklal Caddesini 24 saat geçmeden yeniden ulaşıma açtı.

Hastane açılışı Cuma akşamı

hastane-acilisi-cuma-aksami Kaman Devlet Hastanesi yeni hizmet binasının açılışı 8 Haziran 2018 Cuma günü saat 18.00’de gerçekleştirilecek.

Savcılı Plajı yeniden hizmette

savcili-plaji-yeniden-hizmette Önce çürümeye terk edilen daha sonra da tekrar yenilenen İç Anadolu'nun denizi Savcılı Plajı hizmete girdi.

Kaman MYO’da mezuniyet coşkusu

kaman-myoda-mezuniyet-coskusu Ahi Evran Üniversitesi Kaman Meslek Yüksekokulu 2017-2018 Akademik Yılı Mezuniyet töreni gerçekleştirildi. İlçe stadyumunda gerçekleştirilen kep fırlatma törenine binlerce kişi katıldı.

13 Mayıs Anneler Günü Etkinlikleri

13-mayis-anneler-gunu-etkinlikleri Kaman Belediyesi ve 60. Yıl Şehit Hüsnü Önkal İlkokulu Minik Öğrencileri Anneleri Unutmadı

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KIRŞEHİR - HAVA DURUMU

KIRSEHIR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
973 hit, 307 ziyaretçi, 375 ziyaret
Bu ay:
4845 hit, 1312 ziyaretçi, 1666 ziyaret
Toplam:
952394 hit, 158194 ziyaretçi, 246141 ziyaret