SİYASET

H.Mustafa Yıldırım Belediye Başkan Aday Adayı

hmustafa-yildirim-belediye-baskan-aday-adayi H.Mustafa Yıldırım Ak Parti’den Belediye Başkanlığına Aday Adayı Olduğunu Açıkladı

Kamanlılar Zafer’ine Sahip Çıktı

kamanlilar-zaferine-sahip-cikti Kaman Belediyesinden Muhteşem Zafer Yürüyüşü ve Halk Konseri

Büyük Zafer Halk Konseri ile Kutlanacak

buyuk-zafer-halk-konseri-ile-kutlanacak Kaman Belediyesi tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü kutlamaları kapsamında bayrak yürüyüşü ve halk konseri düzenlenecek.

Belediye Tempoyu Arttırıyor

belediye-tempoyu-arttiriyor Başkan Talu: “Kaman’ımızı imlek imlek işleyeceğiz, hizmet gitmedik mahallemiz kalmayacak, yapılmadık yol kılmayacak, biraz sabır bekliyoruz.”

Alparslan: “Turizmde Yeni Bir Hikâye Yazacağız.”

alparslan-turizmde-yeni-bir-hikye-yazacagiz Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı hemşerimiz Nadir Alpaslan’ı yalnız bırakmayan Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Kamanlı Hemşerimiz Alper Toyran’da geziye katıldı.

Belediye Yolları Tamire Başladı

belediye-yollari-tamire-basladi Kaman Belediyesi park ve yol yenileme çalışmalarını hızlandırdı. Doğalgaz altyapı çalışmaları tamamlanan bölgelerde sıcak asfalt çalışmalarının yanı sıra park düzenlemeleri de başladı.

MHP Milletvekili Adayları Teşekkür Turunda

mhp-milletvekili-adaylari-tesekkur-turunda MHP heyeti, teşekkür ziyaretleri kapsamında gazetemize de gelerek seçim sonuçlarını değerlendirdiler.

Ak Parti 1, CHP 1 (Kaman Sandık Detayları)

ak-parti-1-chp-1-kaman-sandik-detaylari 24 Haziran Milletvekilliği seçimlerinde kesin olmayan sonuçlara göre Kırşehir’de Ak Parti 1, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 1 milletvekili çıkardı.

Kırşehir’in 6 Vekili TBMM’de

kirsehirin-6-vekili-tbmmde Kırşehir'den seçilen 2 vekilin haricinde Ankara'dan seçilen 4 Kırşehirli hemşerimiz de TBMM'ne gitti

Seçmen sayımız açıklandı, Kaman’da seçmen sayısı 27 Bin 437

secmen-sayimiz-aciklandi-kamanda-secmen-sayisi-27-bin-437 Sandık sandık Kaman ilçe geneli tam listesi bu haberimizde bulabilirsiniz

MHP Kaman’da çalışmaya devam ediyor

mhp-kamanda-calismaya-devam-ediyor Köylerde MHP’ye Yoğun Bir Teveccühün Olduğunu Söyleyen A.Aydın Akpınar, Seçildiği Takdirde Evveliyatı Kasaba Olan Köyleri Yeniden Kasaba Yapacağını Söyledi.

Gökalp, “Kaman Artık Tamam Dedi”

gokalp-kaman-artik-tamam-dedi Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Milletvekili Adayı Kamanlı hemşerimiz Avukat Çağdaş Gökalp, Kaman halkının “Artık tamam” dediğini söyledi.

MHP Milletvekili Adayı Aydın Akpınar’dan Gazetemize Ziyaret

mhp-milletvekili-adayi-aydin-akpinardan-gazetemize-ziyaret MHP Kırşehir Milletvekili Adayı Kamanlı hemşerimiz Avukat Aydın Akpınar, gazetemizi ziyaret ederek seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Resmi araçla seçim çalışmasına tepki

resmi-aracla-secim-calismasina-tepki Kaman’da tam olarak İlçe Emniyet Müdürlüğünün önünde 71 BE 400 plakalı ve üzerinde “Resmi hizmete mahsustur” yazılı resmi aracın Ak Partinin reklamıyla giydirilerek seçim aracına çevrildi.

Vatandaşlarımızın yüzünü güldürecek hizmetlere imza atacağız

vatandaslarimizin-yuzunu-guldurecek-hizmetlere-imza-atacagiz Ak Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan: “24 Haziran’da tek başına iktidar olarak yeniden yolumuza devam edeceğiz.”

Kamanlı İsmail Yıldız, Bağımsız Milletvekili Adayı olarak seçime giriyor

kamanli-ismail-yildiz-bagimsiz-milletvekili-adayi-olarak-secime-giriyor Kırşehir Bağımsız Milletvekili Adayı İsmail Yıldız, projelerini ve gelecek planlarını gazetemize anlattı.

Ziraat Odasından Ramazan Yardımı

ziraat-odasindan-ramazan-yardimi Kaman Ziraat Odası Başkanlığı, Ramazan ayı münasebetiyle yardıma muhtaç çiftçi ailelere yardım çeki dağıtırken, köy yollarının yapımı içinde muhtarlara mazot desteği yaptı.

24 Haziran Milletvekili Adaylarımız Belli Oldu

24-haziran-milletvekili-adaylarimiz-belli-oldu 5 HEMŞERİMİZ DAHA MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTELERİNDE

Genç İşadamı Şifa Talu, MHP’den Milletvekili A.Adayı

genc-isadami-sifa-talu-mhpden-milletvekili-aadayi Kaman siyasetinde gençler inisiyatif alamaya başladılar

Ak Parti A.Adayı Çelik’ten gazetemize ziyaret

ak-parti-aadayi-celikten-gazetemize-ziyaret Çelik: “Hep birlikte yeni hedeflere, Anadolu’da nice bin yıllara”

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KIRŞEHİR - HAVA DURUMU

KIRSEHIR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
973 hit, 307 ziyaretçi, 375 ziyaret
Bu ay:
4845 hit, 1312 ziyaretçi, 1666 ziyaret
Toplam:
952394 hit, 158194 ziyaretçi, 246141 ziyaret