SİYASET

Ak Parti İlçe Kongresi hafta sonunda

ak-parti-ilce-kongresi-hafta-sonunda Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 6. Olağan Genel Kurul Toplantısı Pazar günü Kültür Müdürlüğü Salonunda yapılacak.

Atatürk Bilgi Evi kayıtları başladı

ataturk-bilgi-evi-kayitlari-basladi Kaman Belediyesi tarafından 2015 yılında oluşturulan ‘Atatürk Bilgi Evi’ yeni dönem öğrenci kayıtlarına başladı.

Kamanlı Ülkücü Şehitlerin ailelerine plaket takdim edildi

kamanli-ulkucu-sehitlerin-ailelerine-plaket-takdim-edildi Şehit Metin Akkoç ve Şehit Osman Ağar’a vefa plaketi

Bahçeci: “Geleceğe yönelik projeleri tek tek hayata geçiriyoruz”

bahceci-gelecege-yonelik-projeleri-tek-tek-hayata-geciriyoruz Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, verdikleri sözü yerine getirmek ve Kırşehir’i yaşayan bir kent kimliği kazandırma yolunda büyük bir azim ve kararlılıkla çalışmalarını yürüttüklerini

MHP İl Başkanlığına Arif Kılıç seçildi

mhp-il-baskanligina-arif-kilic-secildi MHP İl Başkanlığı Kongresi 13 Ağustos 2017 Pazar günü Kırşehir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonunda yapıldı.

Belediye anketle sanatçı getirecek

belediye-anketle-sanatci-getirecek Kaman Ceviz Kültür ve Sanat Festivalinde sahne alacak sanatçılar anketle belirlenecek.

Belediye binasında sona yaklaşıldı

belediye-binasinda-sona-yaklasildi Yeni hizmet binasının açılışına kış aylarına kalmadan yapılmasına kesin gözüyle bakılmakta.

15 Temmuz şehitleri Kaman'da anıldı

15-temmuz-sehitleri-kamanda-anildi Fethullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) 15 Temmuz 2016 tarihinde başlattığı hain darbe girişiminin halk tarafından bastırılmasının 1'inci yıl dönümü tüm yurtta olduğu gibi ilçemiz Kaman’da anıldı.

15 Temmuz Anma Programı başladı

15-temmuz-anma-programi-basladi Kaman’da Salı günü başlayan etkinlikler Pazar sabah namazına kadar devam edecek.

Protokol ve partililer bayramlaştı

protokol-ve-partililer-bayramlasti Kaman ilçemizde Ramazan Bayramı dolayısıyla Genel Bayramlaşma programları gerçekleştirildi.

Ak Partililer iftarda buluştu

ak-partililer-iftarda-bulustu Kaman Ak Parti İlçe Teşkilatı tarafından Ramazan ayı dolayısıyla bir iftar programı düzenledi.

Kamanlı Ülkücüler İftar’da buluştu

kamanli-ulkuculer-iftarda-bulustu Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kaman İlçe Teşkilatı tarafından geleneksel iftar yemeği düzenlendi.

Kurancılı TOKİ Konutları müracaatları başladı

kurancili-toki-konutlari-muracaatlari-basladi Başkan Erdoğan Tekeli, Kurancılı TOKİ Konutları için başvuru bedellerinin Ziraat Bankalarınca alınmaya başladığını belirtti.

Ülkü Ocakları Türkmenleri Unutmadı

ulku-ocaklari-turkmenleri-unutmadi Ülkü Ocakları Genel Merkezinin başlattığı Türkmenlere yardım kampanyasına Kaman Ülkü Ocakları da duyarlı Kaman halkının yardımlarıyla destek verdi.

Ara seçimin galibi Taner Şahin oldu

ara-secimin-galibi-taner-sahin-oldu Benzer Köyünde 4 Haziran 2017 Pazar günü Muhtarlık için Ara Seçim yapıldı

Benzer’de hafta sonunda seçim var

benzerde-hafta-sonunda-secim-var Benzer Köyünde bu hafta sonu (4 Haziran Pazar günü) muhtarlık için araseçim yapılacak.

Çiftçilerimiz Ankara’da buluştu

ciftcilerimiz-ankarada-bulustu Kaman ve Akpınar Ziraat Odaları, Tükiye’de ilk kez gerçekleştirilen Çiftçi Bayramı etkinliklerine katılmak üzere çok sayıda çiftçiyi Ankara’ya götürdü.

Çiftçiler günlerini Ankara’da kutlayacaklar

ciftciler-gunlerini-ankarada-kutlayacaklar Kaman Ziraat Odası Başkanı İbrahim Öncül, Dünya Çiftçiler Günü kutlamaları için Kamanlı üreticileri hafta sonunda Ankara’daki etkinliklere götürecek.

Köylere Hizmet Götürme Birliği seçimi yapıldı

koylere-hizmet-goturme-birligi-secimi-yapildi Kaman Köylere Hizmet Götürme Birliği Olağan Genel Kurulunda yapılan seçimlerle 2 İl Genel Meclisi Üyesi ve 2 Köy Muhtarı bir yıl süreyle hizmet edecek Encümen Üyeleri olarak belirlendiler.

MHP Kenan Elvan’la yola devam dedi

mhp-kenan-elvanla-yola-devam-dedi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kaman İlçe Teşkilatı’nın olağan kongresinde tek adayla çıkılan seçimlerde Kaman İlçe Başkanlığı’na mevcut başkan Kenan Elvan yeniden seçildi.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KIRŞEHİR - HAVA DURUMU

KIRSEHIR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
132 hit, 50 ziyaretçi, 52 ziyaret
Bu hafta:
585 hit, 161 ziyaretçi, 183 ziyaret
Bu ay:
10415 hit, 3189 ziyaretçi, 3855 ziyaret
Toplam:
806836 hit, 133189 ziyaretçi, 201100 ziyaret