SİYASET

Kaman İyi Parti ilk kongresini yaptı

kaman-iyi-parti-ilk-kongresini-yapti İyi Parti Kaman ilçe kongresini gerçekleştirdi. Kurucu İlçe Başkanı Veteriner Hekim Hasan Hüseyin Karaboğaz, Kaman ilçe başkanlığına getirildi.

Ak Parti Kaman Kadın Kollarına Merve Şahin seçildi

ak-parti-kaman-kadin-kollarina-merve-sahin-secildi Kaman Ak Parti Kadın Kollarının 5. Olağan Kongresi yapılırken, seçime tek aday olarak giren Merve Şahin kazandı.

Talu, mahalle muhtarıyla buluştu

talu-mahalle-muhtariyla-bulustu Belediye Başkanı Erhan Talu: “2018‘de hizmet gitmeyen mahalle kalmayacak,” dedi.

Öncül, 2018’den beklentilerini açıkladı

oncul-2018den-beklentilerini-acikladi Ziraat Odası Başkanı İbrahim Öncül, 2017 yılını değerlendirip 2018’den beklentilerini sıraladı.

Başkan Talu, çalışmalarını değerlendirdi

baskan-talu-calismalarini-degerlendirdi Talu: “Belediyecilik çalışmalarımız için devletten tek kuruş hibe almadık. Yatırımlar ve projelerimiz için tüm Bakanlıklarda dosyamız var ama 2 dönemdir hiç yardım almadık…”

İyi Parti Başkanlarından nezaket ziyareti

iyi-parti-baskanlarindan-nezaket-ziyareti İyi Parti İl Başkanı Göçen, beraberindeki İlçe Başkanları Gazetemize nezaket ziyaretinde bulundular.

Hizmet eziyete dönüşmesin!

hizmet-eziyete-donusmesin Kaman’da vatandaş üzerine düşeni yaparken, siyasi rekabet ve sahipsizlik halka eziyete mi dönüştü?

Gökalp Güven Tazeledi

gokalp-guven-tazeledi CHP, Avukat Çağdaş Gökalp ile devam dedi

İyi Parti Kaman’da hızlı başladı

iyi-parti-kamanda-hizli-basladi İyi Parti Kaman İlçe Başkanlığına Veteriner Hüseyin Karaboğaz getirildi. Karaboğaz; “Hep birlikte Kaman İyi olacak, Türkiye İyi olacak.”

Gençlik Kollarına Mesut Tekeli seçildi

genclik-kollarina-mesut-tekeli-secildi Ak Parti Kaman Gençlik Kolları Başkanlığı kongresinde seçime tek aday olarak giren Mesut Tekeli seçildi.

Ak Parti Emekli Öğretmenleri Unutmadı

ak-parti-emekli-ogretmenleri-unutmadi Emekli öğretmenler Ak Parti’nin kutlama yemeğinde buluştu

Emlak ve Çevre Temizlik Vergisinde son gün 30 Kasım

emlak-ve-cevre-temizlik-vergisinde-son-gun-30-kasim Kaman Belediyesi, 2017 yılına ait Emlak Vergisi ve iş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi ile İlan Reklam Vergisi'nin 2. taksit ödeme süresinin 30 Kasım’da sona ereceğini belirtilerek mükellefleri uyardı.

Başkan Talu, Kapalı Pazaryerinde inceleme yaptı

baskan-talu-kapali-pazaryerinde-inceleme-yapti Kaman Belediyesi tarafından yaptırılan yeni kapalı pazar yeri inşaatında sona yaklaşıldığı bildirildi.

Yerel Basın Destek Bekliyor

yerel-basin-destek-bekliyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Açık Mektup

Muhtarlar Günü kutlandı

muhtarlar-gunu-kutlandi Kaman'da bulunan köy ve mahalle muhtarları 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü çeşitli etkinliklerle kutladı.

Ak Parti’de Çolak güven tazeledi

ak-partide-colak-guven-tazeledi Ak Parti Kaman İlçe Başkanlığı kongresinde 400 delegeden 105'inin oyunu alan mevcut başkan Necati Çolak güven tazeledi.

Ak Parti İlçe Kongresi hafta sonunda

ak-parti-ilce-kongresi-hafta-sonunda Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 6. Olağan Genel Kurul Toplantısı Pazar günü Kültür Müdürlüğü Salonunda yapılacak.

Atatürk Bilgi Evi kayıtları başladı

ataturk-bilgi-evi-kayitlari-basladi Kaman Belediyesi tarafından 2015 yılında oluşturulan ‘Atatürk Bilgi Evi’ yeni dönem öğrenci kayıtlarına başladı.

Kamanlı Ülkücü Şehitlerin ailelerine plaket takdim edildi

kamanli-ulkucu-sehitlerin-ailelerine-plaket-takdim-edildi Şehit Metin Akkoç ve Şehit Osman Ağar’a vefa plaketi

Bahçeci: “Geleceğe yönelik projeleri tek tek hayata geçiriyoruz”

bahceci-gelecege-yonelik-projeleri-tek-tek-hayata-geciriyoruz Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, verdikleri sözü yerine getirmek ve Kırşehir’i yaşayan bir kent kimliği kazandırma yolunda büyük bir azim ve kararlılıkla çalışmalarını yürüttüklerini

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KIRŞEHİR - HAVA DURUMU

KIRSEHIR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ