Ak Parti İlçe Kongresi hafta sonunda

ak-parti-ilce-kongresi-hafta-sonunda

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 6. Olağan Genel Kurul Toplantısı Pazar günü Kültür Müdürlüğü Salonunda yapılacak.
11 Ekim 2017 Çarşamba 09:28

 

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 6. Olağan Genel Kurul Toplantısı Pazar günü Kültür Müdürlüğü Salonunda yapılacak.

 

İlçe Başkanı Necati Çolak’ın tek liste ile yeniden aday olacağı konuşulan kongrede yönetim kurulunda revizyona gidileceği ve sayının azaltılacağı beklenmekte. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın metal yorgunu teşkilatlarla devam edilmeyeceği çıkışıyla gündemde yerini alan Ak Parti teşkilat seçimleri il genelinde başlamıştı. Kaman’da ise bu hafta sonu yapılacak olan kongrede önümüzdeki yerel ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde çalışacak yeni bir yönetim oluşturma çabası bulunmakta.

 

Kaman ilçe başkanlığı yarışı için parti içerisinde farklı ses çıkmasa da bazı çevrelerin önceki kongrelerde olduğu gibi sürpriz aday çıkartma gibi bir girişimin şimdilik uygun olmayacağı için sessiz kaldığı da konuşulmakta.

 

Ak Parti İlçe Başkanı Necati Çolak’ın tek liste ile katılacağı kongrede güven tazelemesi beklenirken, Başkan Çolak, 15 Ekim 2017 Pazar günü Saat 10.30’da Kültür Merkezinde bulunan Kütüphane Salonunda gerçekleştirilecek olan kongreye tüm partilileri ve Kaman halkı davet etti. / İbrahim AKTÜRKHaber okunma sayısı: 1441 Haber Kaynağı: KAMAN AK HABER GAZETESİYazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KIRŞEHİR - HAVA DURUMU

KIRSEHIR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ