Bahçeci: “Geleceğe yönelik projeleri tek tek hayata geçiriyoruz”

bahceci-gelecege-yonelik-projeleri-tek-tek-hayata-geciriyoruz

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, verdikleri sözü yerine getirmek ve Kırşehir’i yaşayan bir kent kimliği kazandırma yolunda büyük bir azim ve kararlılıkla çalışmalarını yürüttüklerini belirterek yapılan çalışmaları değerlendirdi.
16 Ağustos 2017 Çarşamba 14:17

 

Kırşehir’de günlük değil, geleceğe yönelik projeleri tek tek hayata geçiren ve modern Kırşehir’i oluşturmayı hedefleyen, bu doğrultuda şehrin değişimine ve yenilenmesine uygun projeler ortaya koyan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, verdikleri sözü yerine getirmek ve Kırşehir’i yaşayan bir kent kimliği kazandırma yolunda büyük bir azim ve kararlılıkla çalışmalarını yürüttüklerini belirterek yapılan çalışmaları değerlendirdi.

 

Başkan Bahçeci; “Verdiğimiz sözleri birer birer, aşama aşama yerine getirmek için çaba gösteriyoruz. 2009 yılından bu tarafa Kırşehir’imize kazandırdığımız projelerimiz ortada, halkımızın beğenisi ve takdirini kazanmış durumda. Bunun yanında devam eden ve hayata geçirmeyi planladığımız projelerimiz de var. Uzun vadede faydalarını hep birlikte yaşayıp göreceğiz. Alt yapı ile ilgili çalışmalar bunların başında geliyor. Yenilenen içme suyu hatlarımızla hepimiz temiz sağlıklı suya kavuştuk. İçme suyu hatlarımızdaki çalışmaların yanı sıra, elektrik hatları, Telekom, Jeotermal hatlarının yer altına alınması gibi alt yapıya dâhil çalışmalar tamamlandı. 

Elbette bu süreçte oluşan bazı sıkıntıların farkındayız ama biraz cefa çekmeden ve tüm bu hizmetleri başarma imkânı olmayacaktı. Yapılan bu çalışmalarımızın yanında şehrimize vizyon kazandıracak ve modern kent kimliğini ortaya koyacak olan projelerimizi hayata geçirdik. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren insan odaklı, hizmet odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirmenin ise mutluluğunu yaşıyoruz. Çalışmalarımız son sürat devam ederken Kırşehir halkını bekleyen birçok projemizi de hayata geçirmeye devam edeceğiz,” dedi.

 

Söz verdiklerinin dışında da birçok proje yaptıklarını belirten Başkan Bahçeci açıklamasında; “Vatandaşlarımızın bu konuda gösterdikleri teveccüh bizim için önemli. En büyük ödül de onların bize ettiği dua. Biz Kırşehir'de yapılan projeler farklı olsun istedik. Kırşehir’de günü kurtarmak için değil, geleceğe yatırım olarak gördükleri projeleri hayata geçirdik. Projelerimizde 'en'leri kullanıyoruz. Biz hizmet etmeyi dert ediniyoruz.

 

Ana caddelerde yeni düzenlemeye uymayan andezit taş parkeleri arkadaşlarımız kaldırmaya başladılar. Sonrasında ise kaliteli asfalt çalışmalarımız olacak. En önemli husus ise şehrimizin merkezi dahil olmak üzere her tarafta çalışmalarımız var. Su kanal işleri, park-bahçe işleri ve yol asfalt çalışmaları olmak üzere ekiplerimiz yaşanabilir bir Kırşehir  için çalışmalarını sürdürüyor. En kısa sürede çalışmaları tamamlayarak şehri modern ve kaliteli yollarla kavuşturmaya devam edeceğiz. Şehrimizi parklarıyla, yollarıyla, kültürel mekânlarıyla ve sosyal donatılarıyla hemşerilerimize yakışır bir hale getiriyoruz,” ifadelerini kullandı. / Haber Merkezi

 


Haber okunma sayısı: 995 Haber Kaynağı: KAMAN AK HABER GAZETESİYazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KIRŞEHİR - HAVA DURUMU

KIRSEHIR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
973 hit, 307 ziyaretçi, 375 ziyaret
Bu ay:
4845 hit, 1312 ziyaretçi, 1666 ziyaret
Toplam:
952394 hit, 158194 ziyaretçi, 246141 ziyaret