Protokol ve partililer bayramlaştı

protokol-ve-partililer-bayramlasti

Kaman ilçemizde Ramazan Bayramı dolayısıyla Genel Bayramlaşma programları gerçekleştirildi.
28 Haziran 2017 Çarşamba 09:43

 

Kaman ilçemizde Ramazan Bayramı dolayısıyla Genel Bayramlaşma programları gerçekleştirildi.

 

İlk bayramlaşma programı Bayram Namazı çıkışında Çarşı Camii önünde gerçekleştirildi. Kaymakam Murat Girgin, Belediye Başkanı Erhan Talu ve İlçe Müftüsü Ömer Can camii önünde tek sıra safa geçerek vatandaşlarla bayramlaştılar. Bayramlaşma sırasında Kaman Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve her bayram namazı sonrası Kamanlı kadınlara hazırlatılan bayram çöreği, köy peyniri ve çay ikramı gerçekleştirildi. Ayak üstü yapılan ikramları vatandaşlara beraber tadan protokol halkla da sohbet ettiler. 

Genel bayramlaşma programı ise ilçe protokolünün katılımıyla İlçe Emniyet Müdürlüğü bahçesinde gerçekleştirildi. Bayramın ilk günü olan 25 Haziran Pazar günü saat 11.00’de başlayan programa Kaymakam Murat Girgin, Belediye Başkanı Erhan Talu, Garnizon Komutanı ve Askerlik Şubesi Başkanı Üsteğmen Fırat Mert Fidancı, İlçe Emniyet Müdürü Zafer Öztürk, Oda Başkanları, CHP İlçe Başkanı Çağdaş Gökalp ve MHP İlçe Başkanı Kenan Elvan, Daire Müdürleri, Muhtarlar ve halkın katılımıyla gerçekleştirildi. Yapılan ikramlar eşliğinde sohbet eden ve bayramlaşan katılımcılar tatil gününde görevi başında halkın huzur ve güvenliği için çalışan polislerin bayramı kutladıktan sonra İlçe Jandarma Komutanlığına geçerek burada vatani vazifelerini yerine getiren kahraman Mehmetçiğin de bayramlarını kutladılar.

 

SİYASİLERDE BAYRAMLAŞTI

 

Bayramların olmazsa olmazlarından olan genel bayramlaşma törenleri ilçemizdeki 3 siyasi partide de gerçekleştirildi.

 

İlk bayramlaşma Pazar günü Saat 15.00’de Ak Parti İlçe Başkanlığında gerçekleştirildi. Kaman Ak Parti bayramlaşma programına Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, Milletvekilleri Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, İl Genel Meclisi Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu ile çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.

 

CHP ve MHP’nin bayramlaşma programları ise Pazartesi günü öğleden sonra parti binalarında gerçekleştirildi. CHP İlçe Başkanı Çağdaş Gökalp ve MHP İlçe Başkanı Kenan Elvan’da parti binalarında üyeleri ve vatandaşlarla bayramlaştılar. / Muzaffer AKTÜRK

 


Haber okunma sayısı: 1272 Haber Kaynağı: KAMAN AK HABER GAZETESİYazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KIRŞEHİR - HAVA DURUMU

KIRSEHIR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
973 hit, 307 ziyaretçi, 375 ziyaret
Bu ay:
4845 hit, 1312 ziyaretçi, 1666 ziyaret
Toplam:
952394 hit, 158194 ziyaretçi, 246141 ziyaret