YAŞAM

14 Şubat’ta Sevgilimiz Mehmetçik

14-subatta-sevgilimiz-mehmetcik Kaman’dan en anlamlı sevgililer günü hediyesi 3 bin lira nakit olarak Mehmetçik Vakfına bağışlandı.

PTT Memuru Yazar Tokluoğlu, imza gününe katıldı

ptt-memuru-yazar-tokluoglu-imza-gunune-katildi Mustafa Tolga Tokluoğlu, ilk romanı TT Operasyon’u için Ankara Kitap Fuarı’na davet edildi.

Kızılay Gönüllü Gençlerle İşbaşında

kizilay-gonullu-genclerle-isbasinda Türk Kızılayı Kaman Şubesi, genel merkezden gönderilen ayakkabı, pantolon, kazak ve monttan oluşan giyim yardımını ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

Kalaycı Yusuf Deniz vefat etti

kalayci-yusuf-deniz-vefat-etti Kaman çarşı esnaflarımızdan Kalaycı ve Bakırcı Yusuf Deniz, yaşamını yitirdi.

Baran ailesinin acı günü

baran-ailesinin-aci-gunu Başköylü olup Kaman’da ikamet eden Çarşı esnaflarımızdan Traktörcü Ramazan Baran’ın oğlu Güven Kırtasiye’nin sahiplerinden Murat Baran’ın eşi ve Muammer Altun’un kızı 42 yaşındaki Mualla

Ali Aykutlu, yaşam mücadelesini kaybetti

ali-aykutlu-yasam-mucadelesini-kaybetti Kaman Belediyesi’nin 30 yıllık personeli Ali Aykutlu, Savcılı Büyükoba Köyünde uğradığı hayvan saldırı sonucu ağır yaralandı, kaldırıldığı hastanede yaşam mücadelesini kaybederek vefat etti.

Sokak arasındaki Tuhafiye Pazarı kapalı yerine taşındı

sokak-arasindaki-tuhafiye-pazari-kapali-yerine-tasindi Kaman Belediyesi TOKİ Alışveriş Merkezinin zemin katı Kapalı Tuhafiyeci Pazarı olarak halkın kullanımına sunuldu.

Vefat Eden Hemşerilerimiz

vefat-eden-hemserilerimiz Çopur Gazi’nin eşi Meryem Uzunay, Burhanettin Başkanın babası Halil Tekeli, Büyükoba'dan Kamyoncu Sahir Yayla ve Meclis Üyesi Doğan Torun'un Annesi Satı Torun vefat etti

Hemşerimiz Cemil Tekeli’nin İsrail’deki tutukluluğu devam ediyor

hemserimiz-cemil-tekelinin-israildeki-tutuklulugu-devam-ediyor Kurancılı Kasabamızdan Mehmet Tekeli’nin oğlu, Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Cemil Tekeli’nin İsrail’deki hukuk dışı tutukluluğu devam ediyor.

Esnaf yine Kaplan Kaman dedi

esnaf-yine-kaplan-kaman-dedi Kredi ve Kefalet Kooperatifinde Kaplan Kaman güven tazeledi.

Esnafımızın her zaman yanında olduk

esnafimizin-her-zaman-yaninda-olduk Kaplan Kaman: "Esnafımızın her zaman yanında olduk..."

Mustafa Şahin, yönetimi ile gazetemizi ziyaret etti

mustafa-sahin-yonetimi-ile-gazetemizi-ziyaret-etti Kooperatif Adayı Şahin, yönetim kurulu üyeleri ile gazetemize gelerek tanıttı.

Harita Mühendisi hemşerimiz Ferdi Laçin büro açtı

harita-muhendisi-hemserimiz-ferdi-lacin-buro-acti Laçin, Savcılı Durağındaki Aydın İşhanının 2.katına mühendislik bürosu açtı

Mustafa Şahin, Kredi ve Kefalet Kooperatifine Aday

mustafa-sahin-kredi-ve-kefalet-kooperatifine-aday Mustafa Şahin, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığına aday olduğunu açıkladı

Nebi Kalfa ve Taksici Hüseyin Şahin Vefat Etti

nebi-kalfa-ve-taksici-huseyin-sahin-vefat-etti Kaman merkezde, köylerinde ve şehir dışında yaşayıpta vefat eden tüm hemşerilerimize Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı dileriz.

Küçük Esat’ın vefatı herkesi üzdü

kucuk-esatin-vefati-herkesi-uzdu Kaman’dan Özlem ve Özcan Solmaz’ın oğulları 1994 doğumlu Esat Solmaz, uzun süredir yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle yaşamını yitirdi.

Abdal aşiretinden ilk Polis göreve başladı

abdal-asiretinden-ilk-polis-goreve-basladi Abdal Aşiretinden Bilgisayar Öğretmeni Ergün Karakuş, Polis olarak göreve başladı.

Abdallar aptal yerine konmak istemiyor

abdallar-aptal-yerine-konmak-istemiyor Kırşehir'de bir araya getirilen ve adına Abdal Ateşi denilen 50 kişilik Abdal Aşireti Üyesinden oluşan gösteri ekibi verilen sözlerin tutulmasını istiyorlar.

Hemşerilerimiz Göçmen, Kaman ve Çavuş vefat ettiler

hemserilerimiz-gocmen-kaman-ve-cavus-vefat-ettiler Vefat eden tüm Kamanlı hemşerilerimize Allah'tan (cc) rahmet dileriz.

Turgut Aslan için Ankara’da anma programı düzenlendi

turgut-aslan-icin-ankarada-anma-programi-duzenlendi Kaman Belediye Başkanı iken 15 Kasım 2006 tarihinde görevi başında geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden Turgut Aslan, vefatının 11. yılında Ankara’da organize yemekli bir program ile anıldı.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KIRŞEHİR - HAVA DURUMU

KIRSEHIR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ