Hedef Danışmanlık 4. Şubesini İzmir’de Açtı

hedef-danismanlik-4-subesini-izmirde-acti

Kamanlı hemşerilerimiz tarafından 2015 yılında Ankara Merkezli olarak kurulan Hedef Yaşam Tazminat ve Danışmanlık Şirketi, 4. Şubesini İzmir’de açtı.
04 Ekim 2017 Çarşamba 09:02

 

Kamanlı hemşerimiz Öğretmen Erhan Tolga Toyran ve arkadaşları tarafından 2015 yılında Ankara Merkezli olarak kurulan Hedef Yaşam Tazminat ve Danışmanlık Şirketi, 4. Şubesini İzmir’de açarak büyümeye devam ediyor.

 

Hedef Yaşam Tazminat ve Danışmanlık Şirketi olarak tazminat ve danışmanlık alanında faaliyet gösterdiklerini belirten hemşerimiz Toyran, “Sigorta kapsamındaki ölümlü ve yaralanmalı kazalarda hak talep etme noktasında tazminat ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Trafik kazası sonrası ölüm, sakatlık, yaralanmalarda kazazedelerin tazminat haklarınızı takip edip kısa sürede sonuçlandırmaya çalışıyoruz. Müracaatlar sonuçlanana kadar ise hiç bir ücret talep etmemekteyiz. Son 15 yıl içerisinde trafik kazasında ölüm ve yaralanmalı durumlarda hemşerilerimiz bize ulaşabilir, dedi. 

Ankara merkezli şirketimizin Afyon, Konya Sungurlu şubelerinde sonra ise şimdi de İzmir Şubemizin açılışını gerçekleştirdiklerini de belirten Erhan Tolga Toyran, kuruluş aşamasından bugüne kadar desteğini esirgemeyen hemşerilerine de teşekkürlerini iletti.

 

Kaman Ak Haber Gazetesi olarak, başka şehirlerde başarılı çalışmalarıyla katma değer sağlayan ve hemşerilerine katkı sağlamaya çalışan Kamanlı hemşerilerimizle her zaman gurur duyuyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz. / İbrahim AKTÜRK

 


Haber okunma sayısı: 2274 Haber Kaynağı: KAMAN AK HABER GAZETESİYazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KIRŞEHİR - HAVA DURUMU

KIRSEHIR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
973 hit, 307 ziyaretçi, 375 ziyaret
Bu ay:
4845 hit, 1312 ziyaretçi, 1666 ziyaret
Toplam:
952394 hit, 158194 ziyaretçi, 246141 ziyaret