Cumhurbaşkanı Adayı Kaman’dan

Çetin Ay, 13’üncü Cumhurbaşkanlığı için adaylığını açıkladı

20.07.2022
4.971
A+
A-

Kamanlı gurbetçi hemşerimiz Çetin Ay, 18 Haziran 2023’te Türkiye Genel Seçimleri ile birlikte yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Seçiminde aday olacağını açıkladı.

Çetin Ay’ı desteklemek amacıyla kurulan sosyal medya hesaplarından Cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda; “300 Bin imzanın hazır olduğu ve Allah’ın izni ile 13. Cumhurbaşkanı olacağı” vurgusu yapılmakta.

Almanya’nın Düsseldorf kentinde kurulu bulunan City Klinik’in sahibi ve turizmden, otomotive kadar birçok alanda faaliyet sürdüren Aycruise.com Yöneticisi olan iş insanı hemşerimiz Çetin Ay, Avrupa İş Adamları Platformu Başkanlığını da yürütmekte. Ayrıca, uzun yıllar KKTC’nin Duesseldorf Fahri Temsilciliği görevinde de bulunmuştu.

İş insanı hemşerimiz Çetin Ay’ın, Cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda yapılan resimli bir paylaşımda ise “Alternatif yok demek Türk Milletine hakarettir. Kim var, kime oy vereceğiz diyenler… Sen varsın. İşte ben varım. Biz Varız. Herkes için Adalet, güçlü ekonomi, güven ve istikrar. Anadolu’nun Müslüman, dürüst, yiğit evladı. Çetin Ay, 13’üncü Cumhurbaşkanı Aday Adayı” sloganına yer verildiği görülmekte.

Çetin Ay adı ile yapılan bir diğer paylaşımda ise; “Her siyasi partide ülkeye hizmet edecek bir kaç iyi adam vardır. Yine her partide ülkeyi yağmalamayı bekleyen bir kaç iyi adamdan fazla birçok adam var vardır. Bu anlayış tasfiye olmalı. İyilerin bir araya geleceği bağımsız bir “Varoluş Hareketi”ne ihtiyaç vardır. Kurulacaktır. Çetin Ay. Cumhurbaşkanı aday adayı” ifadelerine yer verildi.

Kaman Ak Haber Gazetesi olarak Cumhurbaşkanlığına adaylığını açıklayan hemşerimiz Çetin Ay’ı cesaretinden dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. / İbrahim AKTÜRK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gecikmeli Meclis Toplantısı Yapıldı
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.