Doktor Altan Kaman’dan hemşerilerine WIP hizmet

Hemşerimiz Göz Doktoru Altan Kaman, hasta olarak kendisine gelen Kamanlı hemşerilerini ev konforunda misafir ederek dertlerine derman olmaya çalışıyor.

Doktor Altan Kaman’dan hemşerilerine WIP hizmet
29.07.2020
1.155
A+
A-

Göz doktoru olarak Samsun’da özel bir hastanede görev yapan ve son teknoloji ameliyatlarla dünyanın her yerinden hastaya ışık olan hemşerimiz Göz Doktoru Altan Kaman, hasta olarak kendisine gelen Kamanlı hemşerilerini ev konforunda misafir ederek dertlerine derman olmaya çalışıyor.

Geçtiğimiz hafta memleket ziyareti kapsamında eşi Ayşen Kaman ve Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı sınıf arkadaşı Sinan Timurhan ile birlikte Gazetemize gelerek bir süre sohbet eden Operatör Doktor Altan Kaman, arkadaş ve dostları ile hasret giderdi. Sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlarda birçok Kamanlıyı ameliyatla sağlığına kavuşturduğu ve gözlüklerden kurtardığı görülen Dr. Kaman, sorularımıza da cevap verdi.

Ülkemizin sağlık alanında donanım ve tecrübeli sağlık kadrosu ile uluslararası hastalara hizmet verdiğinin altını çizen Altan Kaman, “Özellikle göz hastalıkları konusunda dünyada saygın ve tercih edilen bir ülke konumundayız. Bu alanda Samsun’ da özel bir göz kliniğinde Avrupa’nın çeşitli ülkelerinin yanı sıra Suriye, Irak, Kuveyt gibi Arap ülkelerinden ve Amerika, Kanada gibi dünyanın birçok yerinden Türk ve yabancı uyruklu hastalara en son teknolojik ameliyatlar yapmaktayız,” dedi.

Halk arasında göz çizdirme olarak bilinen excimerlaser ile hastalarını gözlüklerinden kurtardıklarını da söyleyen Doktor Kaman, “Özellikle yaşlı hastalarda bıçaksız katarakt ameliyatı olarak bilinen femto katarakt cerrahisi ve akıllı lens uygulamalarıyla daha konforlu ve gözlüksüz bir hayat sunmaktayız,” dedi.

Kaman Ak Haber Gazetesi olarak, sanatçı kimliği de bulunan ve yayınlanmış albümü bulunan hemşerimiz Altan Kaman’a mesleğinde başarılar diliyor, soyadında taşıdığı memleketimizi başarıyla temsil etmesini umut ediyoruz. / Muzaffer AKTÜRK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yüzlerce Dönüm Ekin Yandı Binlerce Liralık Hasar Var
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.