Emniyet Müdürü Şen göreve başladı

Kaman İlçe Emniyet Müdürlüğüne 3.Sınıfı Emniyet Müdürü Volkan Şen atanarak göreve başladı.

Emniyet Müdürü Şen göreve başladı
16.09.2020
6.057
A+
A-

Kaman İlçe Emniyet Müdürlüğüne 3.Sınıfı Emniyet Müdürü Volkan Şen atanarak göreve başladı.

Uzun bir süredir boş bulunan Kaman İlçe Emniyet Müdürlüğü makamına Mucur İlçe Emniyet Müdürü, Elazığlı 1977 doğumlu Volkan Şen atandı.

Kaman Ak Haber Gazetesi olarak ilçemizde göreve başlayan Emniyet Müdürümüz Volkan Şen’e görevinde başarılar diler, Kaman’ın asayiş ve huzur şehri olarak anılması konusunda mesai harcamasını beklemekteyiz.

Volkan Şen kimdir?

Aslen Elazığlı olup 1977 Ankara doğumlu. 1991 yılında girdiği Polis Kolejinin ardından 2000 yılında Polis Akademisinden mezun oldu. Mesleğe 2000 yılında Komiser Muavini olarak İstanbul’da Narkotik Şubede başlayan Şen, 2013’te Siirt’te Terör ve Güvenlik Şube Müdürü olarak çalıştı. 2016 yılında Ankara Kaçakçılık Daire Başkanlığına ve ardından 2018 yılında İstanbul’a atandı. 2020 yılında ise Mucur İlçe Emniyet Müdürlüğü görevini sürdürürken Kaman İlçe Emniyet Müdürü olarak yer değiştirdi. Siirt’te görev yaparken terör sevicilerinin gösterisinde sözde vekile ayar çekerken görüntülendiği ve çok sık kullandığı gözlüğü nedeniyle de “Rayban Müdür” lakabıyla anılmakta. Polis memuru ile evli olan Şen, 3 çocuk babasıdır.

Öte yandan, kız kardeşi de Şaheser Şen’de Kocaeli Darıca’da İlçe Emniyet Müdürü olarak görev yapmakta. / Muzaffer AKTÜRK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İçme suyunda kriz artıyor
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.