Kaman CHP Kongresinde 4 aday yarışacak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kaman İlçe Kongresi 6 Ocak 2021 Çarşamba günü gerçekleştirilecek.

Kaman CHP Kongresinde 4 aday yarışacak
23.12.2020
1.111
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kaman İlçe Başkanlığının 21 Aralık 2019 tarihinde yapılması gereken ve Seçim Kuruluna yapılan itiraz üzerine iptal edilen Kaman İlçe Kongresi, 6 Ocak 2021 Çarşamba günü gerçekleştirilecek.

Koronavirüs nedeniyle sürecinin uzaması üzerine CHP Genel Merkezi tarafından kongreye götürmesi amacıyla Kaman İlçe Başkanlığına atanan Avukat Çağdaş Gökalp’in verdiği bilgiye göre, CHP Kaman İlçe Kongresi 6 Ocak 2021 Çarşamba günü İlçe Halk Kütüphanesi Konferans Salonunda saat 10.00 ila 17.00 arasında pandemi önlemleri çerçevesinde gerçekleştirilecek.

CHP yönetimi, Geçtiğimiz hafta içerisinde kurulan ayrı ayrı sandıklarla Kaman Merkezdeki 11 Mahalle ile Kasaba ve Köylerdeki delegelerini belirlemişti.

Toplam 120’ye yakın delegenin oy kullanması beklenen Kaman ilçe kongresinde 4 ayrı listenin seçimlere gitmesi beklenmekte. Kongrede yeni yönetimi kurmak için Nafi Erbaşı, Aydın Yaman, Zeynel Kankal ile H.Mustafa Öğülmüş’ün adaylıkları kesin olarak beklenmekte. İlçe Başkanı Gökalp’in ise aday olmayacağı konuşulmakta. / İbrahim AKTÜRK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kaman Belediyesi 16 İşçiyi İşten Çıkardı
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.