Kaman’da canlı canlı ankette

Kaman’ın ekran yüzü sahaya indi, çıkan anket sonucu herkesi şaşırttı

23.03.2023
1.509
A+
A-

Kaman’ın ekran yüzü sahaya indi, çıkan anket sonucu herkesi şaşırttı

Kaman’da yayın yapan ve aylık milyonlarca etkileşim alarak memleketimizi hem yurt içinde hem de yurt dışında bulunan hemşerimize ulaştıran Kaman Televizyonu, Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi adaylar üzerinden bir anket yaptı.

Kaman Televizyonu sahiplerinden olan ve Kaman’ın ekran yüzü olarak nitelendirilen genç ve başarılı gazeteci Özkan Ocak, 14 Mayıs’ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Kaman halkının nabzını yokladı.

Kaman’da bulunan Cumhuriyet Meydanında emekli hemşerimiz ile rastgele yaptığı sokak röportajı anketinde ’14 Mayıs’ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?’ sorusunu yönelten Ocak, aldığı cevaplar ile ilginç bir ankete imza attı.

Meydanda bulunan 41 hemşerimiz ile canlı yayında anket yapan Ocak’ın aldığı sonuç ise şu şekilde: Recep Tayyip Erdoğan 12, Kemal Kılıçdaroğlu 13, Muharrem İnce 1 ve Kararsız 15.

Kararsız seçmenler üzerinde ilçe siyasi parti temsilcilerinin nasıl bir çalışma yapılacağı bilinmezken, bu güzel anket çalışması için Kaman Televizyonu’nu tebrik ederiz.

/ Haber: İbrahim AKTÜRK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gökalp: “Kuraklık ciddi boyutlarda”
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.