Kamanlı iş insanları TSO İftarında buluştu

Kaman Ticaret ve Sanayi Odası’nın geleneksel iftar yemeği deprem gölgesinde gerçekleştirildi. Programa iş insanlarımızın yanı sıra çok sayıda davetli de katıldı.

01.04.2023
1.372
A+
A-

Kaman Ticaret ve Sanayi Odası’nın geleneksel iftar yemeği deprem gölgesinde gerçekleştirildi. Programa iş insanlarımızın yanı sıra çok sayıda davetli de katıldı.

31 Mart akşamı Erkan Ahat Çay Bahçesi içinde bulunan Park Cafe ve Restoran’ta gerçekleştirilen iftar programına katılanları Kaman TSO Yönetim Kurulu Başkanı Murat Demirci ve Meclis Başkanı Muzaffer Aktürk ile birlikte Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri kapıda karşıladılar.

Geleneksel İftar Programına; İl Genel Meclisi Başkanı hemşerimiz Emre Demirci, Akpınar MHP İl Genel Meclis Üyesi ve Grup Başkanı Hasan Çiçek, Kaman’daki siyasi partilerin başkanları, belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşları başkanları, banka müdürleri ve çok sayıda iş insanımız katıldı.

Emekli İmam Hatip Mehmet Ali Baranlı’nın iftar duasını müteakip okunan ezanla başlayan iftar programında iş insanları ve davetliler sohbet eşliğinde yemeklerini yiyerek gündeme dair değerlendirmelerde bulundular.

İftar sonrası bir açıklama yapan Kaman TSO Başkanı Murat Demirci; “Davetimize katılan herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Birlik ve beraberliğin bir örneğini burada görmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Ramazan ayımızın hepimize hayırlar getirmesini diler, nice ramazan ayına birlik ve beraberlik içerisinde sağlık ve huzurlu bir şekilde kavuşmayı temenni ederim,” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  ÇKS başvuruları devam ediyor
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.