Kendirli: “Kaman’ı İktidarla Buluşturacağız”

Ak Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli’den Gazetemize Ziyaret

05.03.2019
511
A+
A-

Kırşehir Ak Parti Milletvekili Mustafa Kendirli, Ak Parti Belediye Başkan Adayı Necati Çolak’ın seçim çalışmalarına destek vermek amacıyla Kaman’da esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Belediye Başkan adayı Necati Çolak, İl Genel Meclis Adayı Emre Demirci, Ak Parti İlçe Başkanı Kamil Avşaroğlu ve partililerle çarşı esnafını ziyaret eden Milletvekili Kendirli, yerel seçimler için destek istedi.

Kendirli, 31 Mart seçimlerinde esnafın ve halkın desteği ile seçimlerden galip ayrılarak, iktidar desteği ile Kaman halkına hizmet edeceklerini söyledi.

27 Şubat Çarşamba günü gerçekleştirilen çarşı ziyaretinde gazetemiz Kaman Ak Haber’e de nezaket ziyaretinde bulunan Kendirli, bir süre sohbet ederek seçim çalışmalarını değerlendirdi. Gazetemiz sahibi Muzaffer Aktürk’ün ilçemizin sıkıntıları ve seçim süreci hakkındaki değerlendirmelerini özeleştiri yaparak kabul eden Kendirli, 1 Nisan’dan sonra Kaman’da çok ciddi değişikliklere gidecekleri sözünü de verdi.

Hizmetin halkla ve iktidarla olacağını belirten Kendirli, “Kaman maalesef 10 yıldır istediği yatırımları alamıyor. Bu da Kaman’ı ileriye götürmek yerine hızla geriye götürüyor. Kaman’da güçlü bir Ak Parti Belediyesi ile yeni hizmetlerin Kaman’a gelmesi için sizlerin desteğine ihtiyaç duyuyoruz,” dedi.

Kaman Belediye Başkan Adayı olarak Necati Çolak isminin en doğru karar olduğunu belirten Kendirli, “Partimize hizmet etmek için birçok arkadaşımız başvuruda bulundu. Belirlenen adaylar içinde benim gözümde en doğru karar olan adayların başında hiç kuşkusuz Necati Çolak ismi oldu. Partimizin seçim sloganı olan tevazu, samimiyet ve gayret söylemlerinin tümünü üzerinde taşıyan Necati Çolak, gerek tecrübesi gerekse dürüstlüğü ile Kaman için çok büyük bir şans oldu. Siz sadece Necati Çolak ismini değil Kaman’ın geleceğini de 5 yıllık süre için belirleyeceksiniz. Yaptığımız ziyaretlerde gördük ki Kaman halkı da Necati Çolak’ın etrafında tek yürek olarak gönülden destek olmuş,” sözleri ile destek verenlere teşekkür etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gelin Bu Cenazeyi Hep Birlikte Kaldıralım

Seçim çalışmaları kapsamında pazar yerini de ziyaret eden Kendirli, esnafın talep ve şikâyetlerini dinleyerek gerekli çalışmaların yapılacağını dile getirdi. / İbrahim AKTÜRK

YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.