MHP’den Kaman ziyareti

Kılıç: Hedefimiz Mecliste Daha Güçlü Bir MHP

18.01.2023
637
A+
A-

Kılıç: Hedefimiz Mecliste Daha Güçlü Bir MHP

Haziran 2023’te yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimleri çalışmalarına ilk başlayan parti olan Milliyetçi Hareket Partisi, bir yıldan fazla süredir çeşitli isimler adı altında düzenlediği etkinliklerde ‘Lider Ülke Türkiye’ hedefini yakalamak için çalışıyor.

TBMM’de daha güçlü bir şekilde temsil edilmesi amacıyla milletvekili seçimlerine kendi adayları ile katılacağı belli olan MHP’nin Kırşehir teşkilatları saha çalışmalarını artırarak çalışmaya devam ediyor. Bu kapsamda Kaman’da esnaf ziyaretlerine katılan MHP İl Başkanı Arif Kılıç ve beraberindeki MHP Kaman İlçe Başkanı Yılmaz Uzunay ile MHP Belediye Meclis Üyeleri Ahmet Uğurlu ve Murat Göktaş bir dizi ziyaretlerde gerçekleştirdiler.

Cumhur İttifakı ortağı Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak’ı ziyaret ederek çalışmalarında başarılar dileyen MHP İl Başkanı Arif Kılıç ve beraberindekiler, Kaman Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ettiler. Ziyarette Oda Başkanı Murat Demirci, Meclis Başkanı Muzaffer Aktürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir süre sohbet eden MHP İl Başkanı Arif Kılıç, çalışmalarında başarılar diledi.

Kaman ile ziyareti kapsamında Gazetemize de nezaket ziyaretinde bulunan MHP İl Başkanı Arif Kılıç ve beraberindeki MHP Kaman İlçe Başkanı Yılmaz Uzunay ile MHP Belediye Meclis Üyeleri Ahmet Uğurlu ve Murat Göktaş; Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü İbrahim Aktürk ile bir süre gündem üzerine görüş alışverişinde bulundular.

Kaman ilçe ziyareti hakkında değerlendirmelerde de bulunan MHP İl Başkanı Arif Kılıç, gazetemize yaptığı açıklamasında; “MHP Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyin talimatları ile çalışmalarına başladığımız ‘Adım Adım 2023, İl İl/İlçe ilçe Anadolu aydınlatma ve Anlatma’, ‘Adım Adım 2023, Köyüm Benim Sohbet Toplantıları’ ile ‘Adım Adım 2023; Ahilerle Gününüz Bereketli Olsun Esnaf Ziyaretleri’ ve ‘Komşun Nasılsın’ temaları kapsamında hazırlanan programlarla bir yıldan fazla süredir ilimizin her karışını defalarca ziyaret ederek sıkmadığımız el, dokunmadığımız insanımızı bırakmadık, bırakmayacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kaman İktidardan Yana Oldu, Necati Çolak’a Tam Destek Verdi

Önümüzdeki aylarda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhur İttifakı olarak adayımız Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. MHP’nin TBMM’de daha güçlü temsil edilmesi için Milletvekili Seçimlerine kendi adaylarımız ile katılacağız ve zillet ittifakının tüm çamur atma ve karalamalarına karşın bu seçimden daha güçlü çıkarak hedeflerimize emin adımlarla ilerleyeceğiz,” ifadelerine yer verdi. / Pınar AKTÜRK

YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.