Ormanlık alanlara girişler 31 Ağustos’a kadar yasak

Kırşehir İli Orman Yangınları ile Mücadele Komisyonu, 2-31 Ağustos tarihleri arasında görevliler hariç hiçbir maksatla ormanlık alanlara giriş yapılmaması konusunda karar aldı.

04.08.2021
700
A+
A-

Kırşehir İli Orman Yangınları ile Mücadele Komisyonu, 2-31 Ağustos tarihleri arasında görevliler hariç hiçbir maksatla ormanlık alanlara giriş yapılmaması konusunda karar aldı.

Kırşehir Valiliği’nden konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre; Çamlıktepe Ormanı (100. Yıl Atatürk Parkı mesire alanı hariç), Boyalık, Halaçlı, Göllü, Hacı Hasanlı, Beşikli, Gölcük, Kırdök, Küçük Abdi Uşağı, Pekmezci, Hacıfakılı ve Kösefakılı ağaçlandırma sahaları ile Kırşehir Kent Ormanı hariç Aşıkpaşa, Kındam (Kervansaray Dağları), Müderris, Bayındır, İsahocalı, Çayağzı, Maliye Ormanı, Derindere, Mucur ağaçlandırma sahaları, Tepesidelik, Akçaağıl, Yel Değirmeni, Karıncalı, Ötüken, Başköy, Çağırkan, Kaman Yeniyapan, Kurtbeli Yeniyapan, Koçtepesi, Güzler, Karahıdır, Kargınyenice, Ömerhacılı, Boztepe, Karacaören, Demirli, Kurancılı, Sıdıklı Kumarkaç, Ulupınar, Özbağ, Karakurt, Ömerkahya, Aksaklı, Kızılağıl, Solaklı, Rışvan, Gümüşkümbet, Dalakçı, Seyfe, Budak, Güzyurdu ağaçlandırma sahaları ile her türlü Devlet Ormanı ve Ağaçlandırma sahalarına girişler 31 Ağustos 2021 tarihine kadar yasaklandı. / Haber Merkezi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Düğün saatlerine sınırlama
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.