Özel Musa Gül Hastanesinde Yeni Uzman Doktorlar Göreve Başladı

Nöroloji Polikliniğinde Doç. Dr Serkan Kırbaş, Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniğinde Op. Dr. Vefa Movleyeva, Dâhiliye Polikliniğinde İç Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr Cuma Kaya ve Anestezi Dalında Uzm. Dr. Murad Musayev hasta kabulüne başladı…

15.12.2022
495
A+
A-

Kırşehir’de özel hastane konumundaki Özel Musa Gül Hastanesinde, şehrin ihtiyacı olan branşlarda yeni uzman doktorların göreve başladığı bildirildi.

Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan hastane yönetim kurulu başkanı Musa Gül; “Güç koşullarda, enkaz olarak devraldığımız hastanemizde bir yandan hizmet binasında fiziki iyileştirmeler devam ederken diğer yandan alanında uzman hekimlerimizi kadromuza dahil ederek, hemşerilerimizin teşhis ve tedavi süreçlerinde, kaliteli ve güvenli sağlık hizmeti almaları için elimizden gelen en yoğun gayreti gösteriyoruz.

Bu bağlamda, son olarak 4 yeni hekimle sözleşme imzalayarak göreve başlattık. Nöroloji Polikliniğinde Doç. Dr Serkan Kırbaş, Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniğinde Op. Dr. Vefa Movleyeva, Dâhiliye Polikliniğinde İç Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr Cuma Kaya ve Anestezi Dalında Uzm. Dr. Murad Musayev hasta kabulüne başlamışlardır. Çok yakında bir kardiyoloji uzmanı da göreve başlayacaktır.

Yeni hekimlerimizin de katılımı ile daha da güçlenen hastanemizde Dahiliye, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, KBB ve Boyun Cerrahisi, Üroloji, Nöroloji ve Anestezi birimlerimizde günlük poliklinik hizmetlerimiz, sistemli bir şekilde devam etmektedir.

Amacımız, sağlıkta kalite standartlarını yakalamış, Tanı tedavi ve kontrol süreçleri ile kent merkezinde alternatif bir sağlık kurumu yaratmaktır, sağlığın doğuştan gelen bir hak olduğunun bilinciyle hareket ediyor, gerek ayaktan, gerekse yatarak, kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetini en uygun maliyet ile hemşerilerimize sunmanın gayreti içerisindeyiz,” dedi.

Tıp alanındaki gelişmelere paralel olarak, tıbbi cihazların yenilenmesi ve hastanede iyileştirme çalışmalarının aralıksız devam ettiğini belirten Musa Gül; Açık MR, Tomografi, Mamografi ve Röntgen çekimlerinde uzun uzun beklemeye ya da başka şehirlere gitmeye gerek kalmadığının altını çizerek, bu alanda yaşanılan sıkıntıyı giderdiklerini, hekim kadrosuna yeni isimleri ilave etmek içinde çalışmaların aralıksız sürdürüldüğünü açıkladı. / Haber Merkezi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Koca Yürekli Minik Arda Hepimizi Duygulandırdı
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.