Özel Musa Gül Hastanesinden Hekimlerine 14 Mart Jesti…

Hekimler Armas termal otelde düzenlenen yemekte bir araya geldi.

22.03.2023
503
A+
A-

Özel Musa Gül Hastanesinde görev yapan hekimler, hastane yönetimi tarafından 14 Mart Tıp bayramı nedenliyle organize edilen yemekte buluştular.

Armas termal otelde düzenlenen hastanede görev yapan Tüm Hekimlerle birlikte Özel Musa Gül Hastanesi Ceosu Enes Said ZENGİN ve Genel Müdür Lütfü incir’inde katılımlarıyla hekimlere özel düzenlenen gecede 14 Mart Tıp Bayramını kutlandı.

Gecede bir konuşma yapan Özel Musa Gül Hastanesi Ceosu ZENGİN konuşmasında, “Bu gün 14 Mart tıp bayramı. Siz değerli hekimlerimiz için özel bir gün, bu özel günde özel olduğunuzu hissettirmek istedik, davetimize katıldığınız için hepinize şahsım ve daha önceden planlanmış bir işi nedeniyle aramızda bulunamayan yönetim kurulu başkanımız sn Musa GÜL adını en kalbi teşekkürlerimizi sunuyorum.

Sağlık hizmetlerinin arzu edilen en üst seviyeye çıkartılmasında ve sağlıklı bir gelecek tesis edilmesinde başta siz hekimlerimizle olmak üzere tüm sağlık çalışanlarına büyük sorumluluk ve görevler düşmektedir. Sizler mesleğinizi icra ederken büyük özveride bulunduğunuzu bizzat sizlerle yaşayarak görüyorum. Sizlerin özverili çalışmalarıyla ilimizde güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetlerinin sunumunda önemli bir misyonu üstlenmiş bulunmaktayız. Hepinizin tıp bayramını yürekten kutluyorum,” diyerek sözlerini tamamladı.

Gecede söz alan Musa Gül Hastanesi Genel Müdürü Lütfü İNCİR ise yaptığı konuşmada; “Böylesine özel bir günde bir arada olmamızı sağlayan yönetim kurulumuza teşekkür ediyor, siz değerli hekim arkadaşlarımın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum.

Alanında uzman birbirinden değerli hekim arkadaşlarımla Kırşehir halkına sağlık hizmeti sunmaktan gurur duyuyorum. İyi ki varsınız. İyi ki bizimlesiniz, inşallah birlikte uzun yıllar Özel Musa Gül Hastanesi çatısı altında Kırşehir ve bölge halkına hizmet edeceğiz, her gün gelişerek büyüdüğümüzü görüyorum. Özel hastanecilikte asla hedef sınırı yoktur, yolumuz uzun olsa da enerjimiz yüksektir. Oluşturduğumuz ekip ruhu ve kolektif çalışma sistemiyle her zorluğun üstesinden gelip daha yüksek başarıları yakalayacağımızdan zerrece şüphem yoktur,” diyerek sözlerini tamamladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Toptan Kapatıyoruz!

Gecede hekimler adına söz alan Hastane Başhekim yardımcısı KBB Uzmanı Dr. Mustafa AVCU ise bu gecenin düzenlenmesinde emeği geçen herkese ve katılan hekim arkadaşlarına teşekkür ederek, bu tür etkinliklerin yaygınlaştırılarak tekrar edilmesi, moral motivasyon ve kaynaşma noktasında son derece faydalı bulduğunu söyledi.

Karşılıklı sohbet ve neşe içinde geçen yemek hatıra resimlerinin çekilmesiyle sona erdi.

/ Haber: İbrahim AKTÜRK

YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.