Saadet Partisi Kaman’da atağa geçti

Saadet Partisi Kaman’da ikinci kongresini gerçekleştirerek yeni yönetimini belirledi.

15.12.2021
900
A+
A-

Seçim hazırlıkları olarak yorumlanan ve ülke genelinde olduğu gibi Kaman ilçemizde de atağa geçen Saadet Partisi, teşkilatlarını yeniden yapılandırarak yaklaşan seçim öncesi safları sıklaştırmaya başladı.

Kaman’da üye kayıtlarını artırmaya başlayan yeni yönetim, Bektaşoğlu İşhanındaki İlçe Başkanlığında yemekli bir toplantı düzenleyerek görev dağılımı yaptılar.

Toplantı sonrasında esnaf ziyaretleri yaparak ekonomik sıkıntı içerisindeki halkın ve esnafın sorunlarını dinlediler.

SP Kaman İlçe Başkanı İsa Dinçer, beraberindeki Bölge Koordinatörü ve Ankara İl Başkan Yardımcısı Murat Sipahi, Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Ramazan Ay, Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Altıntop ve Ömer Yener ile birlikte Gazetemizi de ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

Ziyaretlerde edindikleri bilgileri rapor halinde Genel Merkeze göndereceklerini belirten Başkan Dinçer, her ay toplantı yaparak üye sayılarını artırmaya devam edecekleri ve sahada olacaklarını da söyledi.

İsa Dinçer başkanlığındaki Saadet Partisi Kaman İlçe Yönetimi ise şu isimlerden oluştu: İbrahim Kutluca, Doğan Nihat Gencay, Fazlı Yener, Mustafa Sarıkaya, Arap Kara, Mamo Gedik, Vahit Dündar, Ömer Yener, Ramazan Ay ve Murat Sipahi. / İbrahim AKTÜRK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kaman Belediyesi arsa satışına devam ediyor
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.