“Tüm Köylerimize Hizmet Etmekteyiz”

Kırşehir İl Genel Meclisi Başkanı hemşerimiz Emre Demirci, ilimiz genelindeki 296 köye 256 personel ile hizmet götürdüklerini söyledi.

28.03.2023
476
A+
A-

Kırşehir İl Genel Meclisi Başkanı hemşerimiz Emre Demirci, ilimiz genelindeki 296 köye 256 personel ile hizmet götürdüklerini söyledi.

İl Özel İdaresi Meclis Toplantı Salonu’nda basına açıklamalarda bulunan İl Genel Meclis Başkanı Emre Demirci; “İlimizde bulunan personellerimizle birlikte ilk günkü aşkla ve şevkle hizmet etmeye devam ediyoruz,” dedi. Başkan Demirci, yaptığı açıklamada şu ifadelerde bulundu:

“Kırşehir İl Özel İdaresi olarak 252 köy ve 44 mezra olmak üzere 296 yerleşim yerinde yaşamakta olan 40 Bin 365 kişilik nüfusa ilk günkü aşkla ve şevkle hizmet götürmekteyiz.

İl Özel İdaremiz bünyesinde 81 Memur, 54 Kadrolu işçi, 18 Sözleşmeli, 103 Şirket Personeli olmak üzere Toplamda 256 personel ile İlimizde bulunan tüm köylerimize hizmet etmekteyiz.”

YOL VE YAPIM HİZMETLERİ

“Köylerimizde yaptığımız yol yapım çalışmaları bizim için son derece önemlidir. Özel idaremiz bu konuda çok özverili çalışmalar yapıyor. Amacımız, köylerimizde hemşerilerimize daha kaliteli, daha rahat, daha konforlu ve daha güvenilir ulaşım imkânını sağlamaktır.”

SU VE ALT YAPI HİZMETLERİ

“Kırşehir İl Özel İdaresi olarak, köylerimizde Kolektör sistemi çalışmalarımıza çok büyük önem veriyor ve köy içi içme suyu çalışmalarımızı bu doğrultuda yapıyoruz. Amacımız, köylerimizde hemşerilerimize kaliteli su temini sağlamak, su israfını önlemek ve hiçbir zaman su kesintisi yaşatmamaktır.”

PLAN PROJE VE YATIRIM HİZMETLERİ

“İlimizde yapılacak olan tüm kamu yatırımlarını takip ediyor, vatandaşlarımızın en iyi ve en kaliteli hizmeti alması için yoğun çaba gösteriyoruz.”

MUHTARLARIMIZ İLE İSTİŞARE HALİNDEYİZ

“Demokrasimizin temel taşı olan muhtarlarımızla belli zamanlarda bir araya gelerek daha iyi hizmet ve yatırımlarımız için istişarelerimize devam ediyoruz. Bugüne kadar muhtarlarımızla hep iletişim halinde olduk, olmaya devam ediyoruz. İlimizde bulunan toplam 252 köy muhtarımızı bire bir ziyaret edip toplantılar yaptık.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Hekimoğulları Zirai İlaç ve Gübre Bayiliği hizmete başladı

Zaman zaman Köy Muhtarlarımızı İl Özel İdaremizde ağırlayıp, talep ve isteklerini dinleyip, çözüme kavuşturduk. Muhtarlarımızın köylerimiz ile ilgili aktardıkları sorunların çözülmesi için elimizden gelen tüm çaba ve gayreti gösterdik, göstermeye devam edeceğiz.” 

İl Genel Meclis Başkanı Emre Demirci, konuşmasının ardından basın mensuplarının sorularını da cevapladı.

YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.