Yazar Postacı Tokluoğlu’na veda yemeği düzenlendi

Kaman PTT Merkez Müdürlüğünde 2015 yılından bu yana memur olarak çalışan, PTT-DER Genel Başkan Yardımcısı ve Yazar Mustafa Tolga Tokluoğlu’nun Ankara atanması üzerine bir veda yemeği düzenlendi.

26.08.2020
1.029
A+
A-

Kaman PTT Merkez Müdürlüğünde 2015 yılından bu yana memur olarak çalışan, PTT-DER Genel Başkan Yardımcısı ve Yazar Mustafa Tolga Tokluoğlu’nun Ankara atanması üzerine bir veda yemeği düzenlendi.

Pandemi önlemleri kapsamında dar kapsamlı organize edilen veda yemeğine Kaman Postanesinde çalışan ve emekli olan bazı personeller katıldı.

1985 yılında Ankara’da doğan Mustafa Tolga Tokluoğlu, Elektronik Mühendisliği ve Matematik Öğretmenliği bölümlerini yarıda bıraktıktan sonra Kamu Yönetimi Bölümü ile ardından Türk Dili Edebiyatı Bölümlerini tamamladı. 2006 yılında Gölcük PTT’de göreve başlayan ve 2015 yılında Kaman PTT’de çalışmaya başlayan Mustafa Tolga Tokluoğlu, Türkiye çapında örgütlü PTT Çalışanları Dayanışma Derneği’nin (PTT-DER) Yönetim Kurulu Üyeliğini ve Genel Başkan Yardımcılığı görevini de yürütmekte.

Yayınlanmış TT Operasyonu ve Pranga Anahtarı adlı romanları bulunan, Tiyatro Oyun Yazarı, PTT Çalışanı Kültür ve Sanat Bülteni ULAK’ın Editörü, Dernek adına ülke genelinde ihtiyaç olan okullara Şehitlerimiz adına Kütüphaneler kurulması ve Afrika’da Su Kuyusu Hayratları gibi birçok Sosyal Sorumluluk Projelerinde görev alan Kaman Merkez Postanesinde çalışan ağabeyimiz Ercüment Aktürk’le birlikte mesai arkadaşlığı yapan kardeşimiz Mustafa Tolga Tokluoğlu, 5 yıllık Kaman macerasına çok sayıda hizmet, dost ve arkadaş sığdırarak ilçemizden ayrıldı.

Yemek sonrası sosyal medyadan veda eden Tokluoğlu, “Tam 5 yıl, keyifle ve gururla hizmet ettiğim Kaman PTT Merkez Müdürlüğü’nden bugün itibari ile ayrıldım. Yeni görev yerim Ulus Ankara’dır. Çok güzel insanlar tanıdım, çok şey öğrendim. Arkamda hoş bir seda bırakabildi isem, hazinemdir,” mesajını paylaştı.

Kaman Ak Haber Gazetesi olarak tanımaktan memnuniyet duyduğumuz, etrafına pozitif enerji saçan kardeşimiz Mustafa Tolga Tokluoğlu’na yeni görev yerinde başarılar dileriz. / İbrahim AKTÜRK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kaman’da Seyahat İzin Kurulu Oluşturuldu
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.