Yusuf Tıraş ve Ziya Çolak vefat etti

Kaman Ak Haber Gazetesi olarak vefat eden tüm hemşerilerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı dileriz.

14.07.2021
1.126
A+
A-

Kaman Ak Haber Gazetesi olarak vefat eden tüm hemşerilerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı dileriz.

Yusuf Tıraş vefat etti

Meşeköylü olup Ankara’da muhasebecilik yapan ve Ulus’taki Anadolu Muhasebe bürosunda yıllarca bürokratlara yönelik alternatif Ceviz Festivali düzenleyerek Kaman’a hizmet noktasında emek sarf eden değerli ağabeyimiz 81 yaşındaki Yusuf Tıraş, yaşamını yitirdi.

Kır-Der ve Kırşehirliler Vakfı’nın kurucuları arasında yer alan, sağlıklı dönemlerinde yaklaşık 15 yıldan fazla süredir Kaman Ceviz Kültür ve Sanat Festivali’nden bir hafta sonra bürosunda ya da bahçesinde alternatif Ceviz Festivali düzenleyerek Kırşehir bürokratları başta olmak üzere ilimize ve Kaman’a katkı sağlayabilecek üst düzey görevlilere kaynaşma amacıyla Kaman Cevizi ikram ederek tanıtımını sağlayan Kaman sevdalı bir ağabeyimiz olan Muhasebeci Yusuf Tıraş, bir süredir sağlık sorunları yaşıyordu.

Kaman Ak Haber Gazetesi olarak, cenazesi 12 Temmuz 2021 Pazartesi günü saat 17.30’da Karşıyaka Mezarlığında kılınan cenaze namazının ardından toprağa verilen Yusuf Tıraş ağabeye Allah’tan rahmet, ailesine ve hemşerilerimize başsağlığı dileriz. / İbrahim AKTÜRK

Diş Hekimi Yücel Çolak’ın babası vefat etti

Kaman Devlet Hastanesinde Diş Hekimliği ve Başhekim Yardımcılığı yapan ve halen İzmir’de görev yapan Diş Hekimi Yücel Çolak’ın babası, Kekilliali Köyünden olup Yeni Mahalle’de ikamet eden gurbetçi emeklisi 84 yaşındaki Ziya Çolak amca vefat etti.

Bir süredir sağlık sorunları yaşayan Ziya Çolak amca 8 Temmuz 2021 Perşembe sabahı tedavi gördüğü Ankara Şehir Hastanesinde yaşamını yitirdi. Cenazesi aynı gün öğleden sonra kılınan cenaze namazının ardından Cuma Mahallesi Mezarlığına defnedildi. Evli ve 3 çocuk babası olan Ziya amcanın çocuklarından Dişçi Yücel Çolak İzmir’de görev yaparken, Yüksel Çolak yurt dışında yaşamakta ve Yusuf Çolak ise Ahi Evran Üniversitesinde görev yapmakta.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ertuğrul Hoca Vefat Etti

Kaman Ak Haber Gazetesi olarak Eczacı Fatoş Kulaksız’ın ağabeyi ve Belediye Başkanı Necati Çolak’ın amcasının oğlu olan merhum Ziya Çolak’a Allahtan rahmet, ailesine başsağlığı dileriz. / Sultan AKTÜRK

YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.