Musa Gül Hastanesinden Annelere Jest

Kırşehir Özel Musa Gül Hastanesi’nden Anneler Günü’ne özel indirim!

12.05.2023
356
A+
A-

Özel Musa Gül Hastanesi anneler gününe özel kampanya düzenleyerek sağlık hizmetinde 15-31 Mayıs tarihleri arasında 40 yaş ve üzeri mamoğrofi çekimleri ücretsiz uygulanırken, diyetisyen danışan ücretlerinde 11-31 Mayıs tarihleri arası yüzde 50 indirim sağladı.

Halkımızın sağlığı önceliğimizdir diyen Özel Musa Gül Hastanesi Genel Müdürü Lütfü İNCİR, “Annelerimiz bizim en değerli varlığımızdır. Hastanemiz olarak bizlerde anneler gününe özel momoğrafi çekimlerinde 40 yaş üzeri kadınlarda ücretsiz çekim uygulayarak sağlıklı bir yaşam için kanserde erken teşhis tedavi noktasında katkı sunmak istedik.

Her kadına yılda en az 1 kez mamografi önerilmektedir. Amaç hastalığı erken teşhis edip, tedavi edilebilir evrede hastalığı yakalamaktır. Annelerimizin değeri ölçülemez Özel Musa Gül Hastanesi olarak en değerli varlığımız olan annelerimizin sağlığı bizim değerli olup sağlıklı bir yaşam için yanlarında olmaya devam edeceğiz,” dedi.

Kadınlarımızın toplumumuzun vazgeçilmez değeridir diyen İNCİR, diyetisyen danışan ücretlerinde ise 11-31 Mayıs tarihleri arasında yüzde 50 indirim uygulanacağını da bildirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Otobüs ücretlerine zam
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.