20. yıla özel protokol!Denizbank ile Kaman Ziraat Odası arasında kredi protokolü imzalandı

Tarımın sürdürülebilirliği için 20 yıldır çalıştıklarını belirten Küçükince, Kaman Ziraat Odası ile işbirliği protokolü imzalayarak Kamanlı çiftçilere 20’inci yıla özel avantajlar sunacaklarını belirtti.

23.02.2022
666
A+
A-

Denizbank ile Kaman Ziraat Odası arasında kredi protokolü imzalandı

Tarımın sürdürülebilirliği için 20 yıldır çalıştıklarını belirten Küçükince, Kaman Ziraat Odası ile işbirliği protokolü imzalayarak Kamanlı çiftçilere 20’inci yıla özel avantajlar sunacaklarını belirtti.

Kaman Ziraat Odası’nda geçtiğimiz hafta içerisinde Oda Başkanı Çetin Gökalp ile Denizbank Kaman Şube Müdürü Fatih Küçükince ile birlikte Tarım Bankacılığı Bölge Sorumlusu Koray Çimen ve Kaman Şube Portföy Yöneticisi Merve Kılınç’ın katılımlarıyla protokol imza töreni gerçekleştirildi.

Tarişbank’ı 2002 yılında satın alarak sektöre en büyük kaynağı sağlayan Denizbank’ın üretimi sürdürebilir kılmak için yoğun şekilde çalıştığını belirten Kaman Şube Müdürü Fatih Küçükince, protokol imza töreninden sonra yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Memleketimize duyduğumuz sorumluluk bilinciyle tarıma katkıyı, ülkemizin geleceğine yatırım bilinciyle odağımıza yerleştiriyoruz. Yenilikçi finansal çözümlerimiz, ülkemizin dört yanında sektörün dinamiklerini yakından tanıyan ziraat mühendisi kadrolarımız ve 20 yıllık bilgi birikimimizle üretimi sürdürebilir kılmak için yoğun şekilde çalışıyoruz. Tarımdan elde edilen geliri artırıp masrafları azaltmaya yönelik çalışmaları önemsiyoruz. Kaman Ziraat Odası iş birliğimiz ile çiftçilerimizi, verimliliklerini yükseltecek kampanyalarla buluşturmaktan mutluluk duyarız.”

Oda Başkanı Çetin Gökalp ise açıklamasında, Denizbank’la yapılan kredi protokol anlaşmasının tüm Kamanlı çiftçilere hayırlı olmasını temenni ettiğini söyledi. / Sultan AKTÜRK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’ndan Kaman TSO’ya TOGG sözü
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.