Kırşehir arası gidiş-dönüş yol ücreti 80 TL oldu

Kaman-Kırşehir arası yolcu taşıma ücretlerinin artırılması konusunda ilgili şirketlerin talepleri değerlendirilerek 35 TL’den 40 TL’ye yükseltilmesi oy birliği ile kararlaştırıldı.

11.01.2023
436
A+
A-

2023’ün ilk meclis toplantısı yapıldı

Kaman Belediye Meclisinin 2023 yılı ilk toplantısı, 5 Ocak Perşembe günü saat 16.00’da Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı Necati Çolak başkanlığında yapılan Meclis Toplantısı gündemde yer alan 3 maddenin görüşülmesiyle sona erdi.

Ocak ayı Belediye Meclis Toplantısının ilk maddesine göre Denetim Komisyonu için yapılan gizli oylamada Meclis Üyeleri arasından Ak Parti’den Ümit Ayas, Davut Uyan ve Arif Göçmen, CHP’den Mehmet Keskin ve MHP’den Ahmet Uğurlu seçildi.

KIRŞEHİR GİDİŞ-DÖNÜŞ 80 TL

Gündemin ikinci maddesinde yer alan Sözleşmeli Personel Ücretleri ise Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge doğrultusunda taban ücret oranın da zam yapılması kararlaştırıldı.

Ek Gündem’de yer alan Kaman-Kırşehir arası yolcu taşıma ücretlerinin artırılması konusunda ilgili şirketlerin talepleri değerlendirilerek 35 TL’den 40 TL’ye yükseltilmesi oy birliği ile kararlaştırıldı. Karara göre, Kaman-Kırşehir arası gidiş-dönüş ücreti ise toplamda 80 TL’ye çıkmış oldu. Öğrenci ücreti ise 35 TL olarak açıklandı. / İbrahim AKTÜRK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kaman Belediyesi İftar Verdi
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.